jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Save field
gl: Gardar o campo
