jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Save field
hu: Mező mentése

en: Whether or not the content is published.
hu: A tartalom közzétett-e.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
hu: A tartalom közzétett-e a kezdőlapon.

en: Whether or not the content is sticky.
hu: A tartalom kiemelt-e.
