jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Sticky
ja: 固定

en: Save field
ja: フィールドの保存

en: Whether or not the content is published.
ja: コンテンツが掲載されているかどうか。

en: Whether or not the content is sticky.
ja: コンテンツが固定されているかどうか。
