jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Save field
oc: Enregistrar lo camp

en: Whether or not the content is published.
oc: Se lo contengut deu èsser publicat o pas.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
oc: Se lo contengut deu èsser promolgut en pagina d'acuèlh o pas.

en: Whether or not the content is sticky.
oc: Se lo contengut deu èsser espingolat amont de las listas o pas.
