jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Save field
pl: Zachowaj ustawienia pola

en: Whether or not the content is published.
pl: Czy treści są opublikowane czy nie.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
pl: Czy treści są promowane na stronie głównej.

en: Whether or not the content is sticky.
pl: Czy treści są przyklejone.
