jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Save field
ru: Сохранить поле

en: Whether or not the content is published.
ru: Материал опубликован или нет.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
ru: Материал выдвинут на главную страницу или нет.

en: Whether or not the content is sticky.
ru: Материал закреплен или нет.
