jEditable inline content editing (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Save field
tr: Alanı kaydet

en: Whether or not the content is published.
tr: İçeriğin yayınlanıp yayınlanmadığı.

en: Whether or not the content is sticky.
tr: İçeriğin sabit olup olmadığı.
