Jenkins API (7.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
