Jenkins API (7.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Method
da: Metode

en: Parameters
da: Parametre

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse
