Jenkins API (7.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Save
de: Speichern

en: Path
de: Pfad

en: Method
de: Methode

en: Parameters
de: Parameter

en: Test connection
de: Verbindung testen

en: Data
de: Daten
