Jenkins API (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Method
et: Meetod

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Data
et: Andmed
