Jenkins API (7.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Save
fr: Enregistrer

en: Path
fr: Chemin

en: Method
fr: Méthode

en: Parameters
fr: Paramètres

en: Data
fr: Données
