Jenkins API (7.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Method
ru: Метод

en: Parameters
ru: Параметры

en: Data
ru: Данные
