Jenkins API (7.x-1.0-beta6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Method
ar: الطريقة

en: Data
ar: المعطيات
