Jenkins API (7.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Method
el: Μέθοδος

en: Data
el: Δεδομένα
