Jenkins API (7.x-1.0-beta6) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Save
es: Guardar

en: Path
es: Ruta

en: Method
es: Método

en: Parameters
es: Parámetros

en: Test connection
es: Probar conexión

en: Data
es: Datos
