Jenkins API (7.x-1.0-beta6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Method
eu: Metodoa

en: Data
eu: Datu
