Jenkins API (7.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Method
gl: Método

en: Parameters
gl: Parámetros
