Jenkins API (7.x-1.0-beta6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Method
he: שיטה

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Data
he: נתונים
