Jenkins API (7.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Method
lt: Būdas

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Data
lt: Duomenys
