Jenkins API (7.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Method
nl: Methode

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Data
nl: Gegevens
