Jenkins API (7.x-1.0-beta6) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Method
ro: Metodă

en: Parameters
ro: Parametri

en: Data
ro: Dată
