Jenkins API (7.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Method
sk: Metóda

en: Parameters
sk: Parametre

en: Data
sk: Údaje
