Jenkins API (7.x-1.0-beta7) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Method
be: Метад

en: Data
be: Дадзенныя
