Jenkins API (7.x-1.0-beta7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Method
ca: Mètode

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Data
ca: Dades
