Jenkins API (7.x-1.0-beta7) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Method
hr: Metoda

en: Parameters
hr: Parametri
