Jenkins API (7.x-1.0-beta7) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Method
ja: メソッド

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Data
ja: データ
