Jenkins API (7.x-1.0-beta7) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Method
oc: Metòde

en: Data
oc: Donadas
