Jenkins API (7.x-1.0-beta7) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Method
pl: Metoda

en: Parameters
pl: Parametry
