Jenkins API (7.x-1.0-beta7) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: Method
tr: Yöntem

en: Parameters
tr: Parametreler

en: Data
tr: Veri
