Jenkins API (7.x-1.0-beta7) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Method
uk: Спосіб

en: Parameters
uk: Параметри

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Data
uk: Дані
