Jenkins API (7.x-1.0-beta7) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Method
vi: Phương thức

en: Data
vi: Dữ liệu
