Jenkins API (7.x-1.0-beta7) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Method
hu: Mód

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Data
hu: Adat
