Jenkins API (7.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Method
lv: Veids

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Data
lv: Dati
