Jenkins API (7.x-1.0-beta5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Method
ta: முறை

en: Data
ta: தரவு
