Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
