Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: here
el: εδώ

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Taxes
el: Φόροι

en: Products
el: Προϊόντα

en: Rate
el: Συντελεστής

en: Taxed product types
el: Τύποι φορολογημένων προϊόντων

en: Are you sure you want to delete @name?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να διαγράψετε το @name;

en: Taxed products
el: Φορολογημένα προϊόντα

en: Shippable products
el: Προϊόντα που μπορούν να αποσταλούν

en: Any product
el: Οποιοδήποτε προϊόν

en: No rates available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι συντελεστές.

en: Tax rate %name saved.
el: Ο συντελεστής φόρου %name αποθηκεύτηκε.

en: That tax rate does not exist.
el: Ο συγκεκριμένος συντελεστής φόρου δεν υπάρχει.

en: This action cannot be undone. Any orders that have been charged this tax may lose tax if you proceed.<br />If you just want this tax to no longer be applied to orders, consider disabling its predicate instead.
el: Αυτή η ενέργεια δεν μπορεί να αναιρεθεί. Αν συνεχίσετε, οποιεσδήποτε παραγγελίες έχουν χρεωθεί με αυτόν το φόρο θα χάσουν τη χρέωση του φόρου.<br />Αν απλά επιθυμείτε να μην μπορεί να εφαρμοστεί ο φόρος για μελλοντικές παραγγελίες, μπορείτε να απενεργοποιήσετε το κατηγόρημά του αντί να τον διαγράψετε.

en: Tax rate %name deleted.
el: Ο συντελεστής φόρου %name διαγράφηκε.

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής
