Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc10) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Terms
he: מונחים

en: Invoice
he: חשבונית

en: Payment
he: תשלום

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Rate
he: דרג

en: Data
he: נתונים

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Realm ID
he: מספר מזהה של התחום

en: Order in checkout
he: ההזמנה בקופה
