Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc10) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Terms
sk: Termíny

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Payment
sk: Platba

en: here
sk: tu

en: Process
sk: Spracovanie

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Taxes
sk: Dane

en: Tax rate
sk: Daňová sadzba

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Rate
sk: Sadzba

en: Data
sk: Údaje

en: Delete tax rule
sk: Odstrániť daňové pravidlo

en: Taxed product types
sk: Zdaňované typy produktov

en: Taxed line items
sk: Zdaňované riadkové položky

en: conditions
sk: podmienky

en: Taxed products
sk: Zdaňované produkty

en: Line item
sk: Položka

en: Component name
sk: Názov komponentu

en: There are no tax rates yet. <a href="@link">Add a tax rate</a>.
sk: Zatiaľ nebola pridaná žiadna daňová sadzba. <a href="@link">Pridať daňovú sadzbu</a>.
