Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc11) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: here
bo: འདིར།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
bo: གོ་རིམ་སྒྲིག་ཡོད་པའི་གཞི་གྲངས་དེ་ཇི་ལྟར་སྟོན་དགོས་པ། ཁྱེད་ཀྱིས་རང་བཟོའི་མིང་ཐོའམ་བྱ་དངོས་གནད་ཚིག ཡང་ན་print_r ལ་ཐོན་འབྲས་ཆ་ཚང་ཞིག

en: Full data (unserialized)
bo: གཞི་གྲངས་ཆ་ཚང༼རིམ་པ་བསྒྲིག་མེད་པ༽

en: Full data (serialized)
bo: གཞི་གྲངས་ཆ་ཚང༼རིམ་པ་བསྒྲིག་ཚར་བ༽

en: A certain key
bo: ངེས་གཏན་གྱི་མཐེབ་ཞིག
