Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc11) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
