Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc11) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க
