Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc12) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
