Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc13) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Process
gu: પ્રક્રિયા

en: Data
gu: માહિતી
