Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc13) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
