Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc13) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
