Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc13) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: None
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Process
ta: செய்முறை

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Data
ta: தரவு
