Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc14) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Display format
az: Ekran formatı
