Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc14) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Data
be: Дадзенныя
