Drupal QuickBooks Integration (7.x-1.0-rc14) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Terms
eu: Terminoak

en: here
eu: hemen

en: Process
eu: Prozesua

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Rate
eu: Balorazioa

en: Data
eu: Datu
